NAJAVE

Go down

NAJAVE

Post by sloboda ili nista on Fri Sep 12, 2008 3:30 pm

predlazem da se ovde pisu najave, salju trejleri za skoro izasle filmove i naravno komentari
sloboda ili nista
klub Pužića
klub Pužića

Male
Number of posts : 64
Drzava : Srbija
Registration date : 2008-08-15

INFO
Opomene:
1/3  (1/3)

View user profile

Back to top Go down

Re: NAJAVE

Post by sloboda ili nista on Fri Sep 12, 2008 3:35 pm

Novi Hulk nastavlja seriju comic junaka na velikom platnu , ove godine zapocetu sa Iron Man.

trailer

http://incrediblehulk.marvel.com/

Last edited by sloboda ili nista on Fri Sep 12, 2008 3:37 pm; edited 1 time in total
sloboda ili nista
klub Pužića
klub Pužića

Male

INFO
Opomene:
1/3  (1/3)

View user profile

Back to top Go down

Post by sloboda ili nista on Fri Sep 12, 2008 3:36 pm

The X-Files: I Want to Believe

ovo je bila jedna od mojih omiljenih serija i jedva cekam premijeru ovog filma.

treiler

http://movies.yahoo.com/movie/1809953361/trailer
sloboda ili nista
klub Pužića
klub Pužića

Male

INFO
Opomene:
1/3  (1/3)

View user profile

Back to top Go down

Post by sloboda ili nista on Fri Sep 12, 2008 3:37 pm

The Dark Knight

Christopher Nolanu je uspjelo napraviti najbolji film o crnom vitezu ikad snimljen..to je cinjenica i ma koliko ja volio Tim Burtoa i cijenio njegov rad moram skinuti kapu ovom filmu.
Veliki sam kolekcionar i ljubitelj Batmanovih stripova i upoznat sam sa materijom samog opusa , ali cak ni sa svim tim znanjem nije lako objasniti zasto je bas ovaj film najbolji od svih.
Nolan je kao prvo unio jednu realisticnu notu u cijelu pricu te Gotham iz imaginarnog grada pretvorio u pravi sto je mnogima olaksalo poistovjecivanje sa svojim gradom ili gradom u kojem su bili.
Burton to nije ucinio ali je vrlo dobro imaginarno prenio na platno , dobivajuci sa tim samo ili samo hard-cor fan bazu .
Nolan je logickim putem modernizirao batmanov kostim i prilagodio ga uvjetima danasnjice dok je Burton ostao vjeran klasicnom konceptu.
Nolan je Btmena ucinio ranjivim, emocionalnim i neodlucnim dok je kod Burtona on ipak bio superhero-ego i playboy.
Ovako mogu nabrajati do jutra ali ono sto cini pravu i bitnu razliku je ustvari..JOKER.
Ne bih htio usporedivati Nicholsona i Ledgera jer bi to bilo nepravedno, radi se kao prvo o jednom glumackom gigantu i jednom koji je to eventualno mogao postati.
Cijeli trik je u tome da je Burton izabrao jednog Jokera iz ranih 70-tih dok je nolan svoj zlatni pogodak napravio sa Jokerom Frank Millera , po meni covjeka koji je najbolje okarakterizirao i batmena i jokera i zasluzan je za ovo sto se danas dogada.
Heath Ledgerova transformacija u ovom filmu je po meni definitivno jedna od najboljih ako ne i najBolja preformansa jednog negativca u povjesti filma uopce.
Gledajuci ovaj film ostao sam zatecen jednom mislju o jednoj tankoj liniji koja spaja ili razdvaja.
sloboda ili nista
klub Pužića
klub Pužića

Male

INFO
Opomene:
1/3  (1/3)

View user profile

Back to top Go down

Post by sloboda ili nista on Fri Sep 12, 2008 3:39 pm

*
*
*
*
*

Re: Najava dolazecih Filmova

Postaj by billy on 27.08.08 21:06
Angelina u svojoj najboljoj akcionoj performansi...ubitacno sexy
Naravno ne radi se o nekom novom izmisljanju zanra niti epohalnom delu , ali radi se o premijeri meni vrlo dragog ruskog rezisera koji me odusevio u svojim filmovima , naravno radi se o Timur Bekmambetovu koji je besprekorno odradio NOCNU I DNEVNU Strazu.

Angelinu koju svakodnevno gledamo u medijima i koja nam je vec postala mrska sa tolikom prisutnoscu ovdje zaboravljamo te vidimo glumicu koju i vise nego izvrsno glumi svoju vjerovatno zadnju akcionu ulogu...bravo.

http://www.wantedmovie.com/
sloboda ili nista
klub Pužića
klub Pužića

Male

INFO
Opomene:
1/3  (1/3)

View user profile